KONTAKTUJTE NÁSEM Brno s.r.o.


Jílkova 124
615 35 Brno
Česká republika

GPS: 49°11'50.52"N, 16°38'8.74"E
Střídavé motory as.motory řady 4TM, 5TMZákladní Informace

 

Elektromotory řady 4M jsou asynchronní motory s rotorem nakrátko, 4TM trojfázové a 4JMC jednofázové s běhovým kondenzátorem.

 

Kostra motoru, oba štíty a svorkovnice jsou ze slitiny hliníku, ventilátor je odstříknut z plastu, kryt ventilátoru je vyroben z ocelového plechu.

 

Motory mají vinutí z měděného vodiče, izolace třídy F, statorový a rotorový svazek je z plechu pro elektrotechniku. Rotorová klec je odlita z hliníku. Rotorový svazek je nalisován na hřídel, dynamicky vyvážen a uložen v kuličkových ložiskách řady 62 a 63. Všechna ložiska jsou v provedení 2Z.

Volný konec hřídele je opatřen vnitřním závitem podle DIN 332

Těžká řada asynchronních elektromotorů 5TM – jedná se trojfázové asynchronní motory s kostrou a štíty ze šedé litiny, vhodné pro těžké průmyslové provozy s velkým mechanickým namáháním, otřesy a nepříznivým prostředím.

 

Technické Informace

 

Základní provedení:

 

řada 4TM řada 5TM
trojfázové, čtyřpólové čtyřpólové
s jedním volným koncem patkové s jedním volným koncem
tvar IM 1001 (B3) tvar IM 1001 (B3)
základní napětí 3 x 400 Y V, 50 Hz napětí 400 V, 50Hz
zatěžovatel S1 svorkovnice IP 65 (6 svorek)
krytí IP 54, povrchové chlazení IC 411 krytí IP 54, vlastní chlazení IC 411
obyčejné prostředí, teplota okolí -5 až +40 °C obyčejné prostředí, teplota okolí -5 až +40 °C
nadmořská výška do 1000 m nadmořská výška do 1000 m

 

Podrobné informace najdete pod záložkou Dokumenty ke stažení.

Podívejte se i na další elektromotory z našeho výrobního programu.

 

20.11.2020  Aktuálně hledáme MANAGERA STRATEGICKÉHO NÁKUPU
20.11.2020  Aktuálně hledáme LAKÝRNÍKA
17.03.2020  CORONAVIRUS COVID-19
  Vážení obchodní partneři, v souvislosti s pandemií coronaviru COVID-19 a nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR jsme zaujali níže uvedená opatření. Naší prioritou je ochrana Vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců a jejich rodin. Důrazně Vás tedy žádáme, abyste vstupovali do areálu pouze se zakrytým obličejem pomocí roušky nebo šátku.  Všichni návštěvníci jsou povinni na recepci EM Brno podepsat prohlášení, že v posledních třech týdnech nebyli v zahraničí (nejedná se pouze o postižené oblasti) a nepřišli do styku s osobou, u které byl prokázán vir nebo jí byla nařízena karanténa. V případě, že toto prohlášení nebude podepsáno, nebo bude potvrzeno, že uvedené osoby pobývali v zahraničí či přišli do styku s osobou infikovanou nebo s osobou v karanténě, nebudou vpuštěni do areálu naší společnosti. Zaměstnancům EM Brno jsou zrušeny jakékoli mezinárodní i vnitrostátní služební cesty. Nebudou se účastnit ani žádných školení. Veškerá jednání jsou řešena videokonferencí nebo telefonicky. Dále doporučujeme našim zaměstnancům vyhnout se podávání rukou, což není projevem neúcty, ale ochranou proti přenosu nákazy. Veškerá uvedená opatření jsou platná do odvolání jednatele EM Brno Ing. Václava Husáka.   Děkujeme Vám za respektování a dodržování těchto omezení.