KONTAKTUJTE NÁS



EM Brno s.r.o.


Jílkova 124
615 35 Brno
Česká republika

GPS: 49°11'50.52"N, 16°38'8.74"E




Bežpřevodová řada NLP

Základní Informace

Představujeme novinku roku 2013 - bezpřevodové výtahové stroje určené pro pohon výtahů pomocí pásů POLYROPE

Nový bezpřevodový výtahový stroj NLP 12 s užitím pásů POLYROPE je odvozený z řady výtahových strojů NL 24.

 

 

Technické Informace

Stroj disponuje vyměnitelnou lanovnicí průměru D = 120, zdvojenou elektromagnetickou bezpečnostní brzdou, omezovačem vypadnutí pásu a ručním odbržďováním. Bezpřevodový výtahový stroj NLP 12 je vybavený snímačem otáček SICK STEGMANN SRS 50. Stroj je možné napájet z frekvenčních měničů připojených k síti 3 x 400 V (UDC = 560 V).

 

Proč zvolit bezpřevodové výtahové stroje na pásech?

Výtahy na pásech představují novou generaci ve výtahové technice s využitím nejnovějších poznatků a zkušeností těch nejlepších odborníků v této oblasti. Většímu rozšíření nových výtahových strojů dosud bránila výroba pásů, která byla vyhrazena pouze pro dva velké zahraniční výrobce.

 

Jaké jsou výhody použití bezpřevodových výtahových stojů na pásech?

Užitím nových výtahových strojů se sníží jednoznančně spotřeba energie, zvýší se nosnost výtahu a omezí se zástavbový prostror pro motor.

 

Jaká je naše nabídka bezpřevodových výtahových strojů na pásech?

Nabízíme bezpřevodový výtahový stroj NLP 12, který je odvozený ze známé a úspěšné řady výtahových strojů NL 24 (lanovnice 240, 180 a 160 mm).

 

Proč bezpřevodový výtahový stroj na pásech od EM Brno s.r.o.?

Jsme tuzemští výrobci bezpřevodových výtahových strojů, které dodáváme na trh již 10 let. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou výtahových strojů, ale i stejnosměrných a střídavých elektromotorů, servomotorů, nevýbušných asynchronních elektromotorů aj.

K bezpřevodovým výtahovým strojům na pásech jsme schopni zajistit dodání veškerého potřebného příslušenství - závěsy, pásy, pružinové závěsy aj. 

Nabízíme pozáruční servis po celou dobu provozu.

 
 
Ceník a podrobnější informace Vám rádi zašleme na vyžádání. Neváhejte a obraťte se na naše obchodní oddělení ou@embrno.cz.
Podívejte se i na další elektromotory z našeho výrobního programu.