KONTAKTUJTE NÁSEM Brno s.r.o.


Jílkova 124
615 35 Brno
Česká republika

GPS: 49°11'50.52"N, 16°38'8.74"E
Bežpřevodová řada NLP

Základní Informace

Představujeme novinku roku 2013 - bezpřevodové výtahové stroje určené pro pohon výtahů pomocí pásů POLYROPE

Nový bezpřevodový výtahový stroj NLP 12 s užitím pásů POLYROPE je odvozený z řady výtahových strojů NL 24.

 

 

Technické Informace

Stroj disponuje vyměnitelnou lanovnicí průměru D = 120, zdvojenou elektromagnetickou bezpečnostní brzdou, omezovačem vypadnutí pásu a ručním odbržďováním. Bezpřevodový výtahový stroj NLP 12 je vybavený snímačem otáček SICK STEGMANN SRS 50. Stroj je možné napájet z frekvenčních měničů připojených k síti 3 x 400 V (UDC = 560 V).

 

Proč zvolit bezpřevodové výtahové stroje na pásech?

Výtahy na pásech představují novou generaci ve výtahové technice s využitím nejnovějších poznatků a zkušeností těch nejlepších odborníků v této oblasti. Většímu rozšíření nových výtahových strojů dosud bránila výroba pásů, která byla vyhrazena pouze pro dva velké zahraniční výrobce.

 

Jaké jsou výhody použití bezpřevodových výtahových stojů na pásech?

Užitím nových výtahových strojů se sníží jednoznančně spotřeba energie, zvýší se nosnost výtahu a omezí se zástavbový prostror pro motor.

 

Jaká je naše nabídka bezpřevodových výtahových strojů na pásech?

Nabízíme bezpřevodový výtahový stroj NLP 12, který je odvozený ze známé a úspěšné řady výtahových strojů NL 24 (lanovnice 240, 180 a 160 mm).

 

Proč bezpřevodový výtahový stroj na pásech od EM Brno s.r.o.?

Jsme tuzemští výrobci bezpřevodových výtahových strojů, které dodáváme na trh již 10 let. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou výtahových strojů, ale i stejnosměrných a střídavých elektromotorů, servomotorů, nevýbušných asynchronních elektromotorů aj.

K bezpřevodovým výtahovým strojům na pásech jsme schopni zajistit dodání veškerého potřebného příslušenství - závěsy, pásy, pružinové závěsy aj. 

Nabízíme pozáruční servis po celou dobu provozu.

 
 
Ceník a podrobnější informace Vám rádi zašleme na vyžádání. Neváhejte a obraťte se na naše obchodní oddělení ou@embrno.cz.
Podívejte se i na další elektromotory z našeho výrobního programu.

 

 

 

 

20.11.2017  SPS_IPC_Drives_2017
 Vážení obchodní partneři, srdečně Vás zveme na setkání s našimi obchodními zástupci na veletrhu automatizace a elektrotechniky   SPS/IPC/DRIVES 2017,  který se koná ve dnech 28. - 30.11.2017 v Norimberku.    Letos nás můžete navštívit v hale č. 3, stánek 660.   Těšíme se na setkání s Vámi    
04.09.2017  MSV Brno 2017
 Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 9. - 13.10. 2017   Srdečně Vás zveme k návštěvě Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně,  ve dnech od 9. do 13.10. 2017.     Těšíme se na Vás opět v pavilonu Z, stánek č. 131. I-katalog vystavovatelů a jejich produktů Plánek areálu BVV pro snadnější orientaci.       
17.02.2017  NABÍDKA PRÁCE
  EM Brno s.r.o. přijme na HPP      SOUSTRUŽNÍKY (klasika) Požadujeme: Nabízíme: vyučení v oboru praxe na klasické frézce nebo soustruhu znalost výkresové dokumentace manuální zručnost, zodpovědnost ochota pracovat ve vícesměnném provozu zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy    OBSLUHU CNC STROJŮ SOUSTRUŽNÍKY NA CNC SOUSTRUHY Požadujeme: Nabízíme: vyučení v oboru praxe na CNC strojích - systémy HEIDENHAIN, FANUC atd. dobrá znalost technické dokumentace kontrola a optimalizace průběhu obrábění znalost práce s obrobkem - měření, úprava, uložení, označení manuální zručnost, zodpovědnost ochota pracovat ve vícesměnném provozu zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy    CNC FRÉZAŘE Požadujeme: Nabízíme: vyučení v oboru praxe na 3-osé (5-osé) CNC fréze dobrá znalost technické dokumentace měření a kontrola výrobku manuální zručnost, zodpovědnost ochota pracovat ve vícesměnném provozu zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy     BRUSIČE NA PLOCHO BRUSIČE NA KULATO Požadujeme: Nabízíme: vyučení v oboru praxe v broušení dobrá znalost technické dokumentace měření a kontrola výrobku manuální zručnost, zodpovědnost ochota pracovat ve vícesměnném provozu zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy   NAVÍJEČE/NAVÍJEČKY Požadujeme: Nabízíme: praxe (vyučení) v oboru vítána manuální zručnost a pečlivost flexibilita, samostatnost a chuť pracovat zájemce mimo obor zaškolíme zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy    KONSTRUKTÉRY Požadujeme: Nabízíme: SŠ nebo VŠ technického směru (strojírenství, elektrotechnika) praxe v oboru výhodou dobrá znalost technické dokumentace znalost 2D, 3D CAD systémů samostatnost při řešení konstrukčních problémů technické myšlení a aktivní přístup zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy    ELEKTROMECHANIKY DO ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBY (montáž elektromotorů a zařízení) Požadujeme: Nabízíme: SŠ/SOU v oboru elektromechanik/elektrotechnik samostatnost, spolehlivost zodpovědnost při výkonu práce zajímavé platové a pracovní podmínky práce ve stabilní společnosti příspěvek na stravování v areálu firmy 5 týdnů dovolené výkonové bonusy    Nástup možný ihned   Kontakt: Ekonomický ředitel Ing. Slavoj Krulíček tel.: 739 631 429 e-mail: krulicek@embrno.cz   Výrobní ředitel Ing. Radim Dvořáček tel.: 739 631 421 e-mail: dvoracek