Technické informace k řadě NLP

Stroj disponuje vyměnitelnou lanovnicí průměru D = 120, zdvojenou elektromagnetickou bezpečnostní brzdou, omezovačem vypadnutí pásu a ručním odbržďováním.

Bezpřevodový výtahový stroj NLP 12 je vybavený snímačem otáček Heidenhain ECN 1313, případně SICK STEGMANN SRS 50. Stroj je možné napájet z frekvenčních měničů připojených k síti 3 x 400 V (UDC = 560 V).

info (3)

Proč zvolit bezpřevodové výtahové stroje na pásech?

Výtahy na pásech představují novou generaci ve výtahové technice s využitím nejnovějších poznatků a zkušeností těch nejlepších odborníků v této oblasti. Většímu rozšíření nových výtahových strojů dosud bránila výroba pásů, která byla vyhrazena pouze pro dva velké zahraniční výrobce.
Užitím nových výtahových strojů se sníží jednoznačně spotřeba energie, zvýší se nosnost výtahu a omezí se zástavbový prostor pro motor.

Jaká je naše nabídka bezpřevodových výtahových strojů na pásech?

Nabízíme bezpřevodový výtahový stroj NLP 12, který je odvozený ze známé a úspěšné řady výtahových strojů NL 24 (lanovnice 240, 180 a 160 mm).

Proč vybrat bezpřevodový výtahový stroj na pásech od EM Brno s.r.o.?

Jsme tuzemští výrobci bezpřevodových výtahových strojů, které dodáváme na trh již od r. 2002. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou výtahových strojů, ale i stejnosměrných a střídavých elektromotorů, servomotorů, nevýbušných asynchronních elektromotorů aj.

technical-support

Nabízíme pozáruční servis po celou dobu provozu.

Potřebujete pomoci?

Zavolejte nám pro bližší informace, nebo si vyžádejte návštěvu našeho obchodního zástupce.

Kontaktujte nás