Výrobní sortiment

Mimo níže uvedený sortiment jsme schopni vyrobit elektromotory chlazené vodou a další pohony. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vypracujeme nabídku dle vašich specifikací.

STEJNOSMĚRNÉ MOTORY

Stejnosměrné elektromotory obecně slouží k přeměně elektrické energie na mechanickou práci. Výhodou stejnosměrných strojů je snadná a plynulá regulace otáček, kterou docílíme změnou napětí kotvy nebo regulací napětí budicího vinutí.

STŘÍDAVÉ MOTORY

Asynchronní elektromotory jsou vysoce spolehlivé stroje napájené buď z průmyslové sítě 50 či 60 Hz (velmi úzký rozsah regulace otáček), nebo s frekvenčních měničů (široký rozsah regulace otáček).

SERVOMOTORY

Servomotory slouží k pohonu posuvů, manipulátorů a jiných zařízení s širokým a přesným rozsahem regulace otáček.

ELEKTROHYDRAUL. PŘÍSTROJE

Elektrohydraulické přístroje řady EP jsou náhradou za německé výrobky známé pod označením ELDRO, BL nebo EB.

NEVÝBUŠNÉ MOTORY

Nevýbušné trojfázové asynchronní motory s rotorem nakrátko jsou určeny pro používání v prostředí s nebezpečím výbuchu. Motory jsou označovány šestiúhelníkovou značkou se vpisem Ex, což je symbolem Evropské unie pro nevýbušné výrobky.

VÝTAHOVÉ STROJE

Bezpřevodové výtahové stroje jsou určeny pro pohon lanových výtahů, které ve spojení s frekvenčním měničem umožňují plynulé řízení rychlosti pohybu výtahové klece, což je zvláště důležité při rozjezdech a brzdění.

ZAŘÍZENÍ PRO LETECKOU TECHNIKU

Dynamospouštěč slouží v soupravě s řídicí jednotkou k výrobě stejnosměrné elektrické energie. Ve funkci spouštěče slouží k prvotnímu roztočení přídavných zařízení.

engine (1)

Nevybrali jste?
Máte specifické požadavky?
Potřebujete motor „na míru“?


Pokud Vám nevyhovuje žádné provedení aktuálně nabízených elektromotorů,
neváhejte se na nás obrátit s konkrétním požadavkem.
Naši odborní pracovníci jsou připraveni najít řešení pro každého.

 

Kontaktujte nás